„Naši víťazi ocenení stanovujú požiadavky na toto odvetvie“

Hlasovanie môže byť mimoriadne emotívny proces, ako to ukázalo posledných pár týždňov tu vo Veľkej Británii. Nebudem predstierať stretnutia, ktoré sme držali pri výbere našich nových víťazov vozidiel v roku 2016, boli dosť búrlivé ako debata Brexit, avšak ako si môžete predstaviť, že boli vyjadrené niektoré pomerne silné názory.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Schopnosť na súčasnom trhu s novými vozidlami je obzvlášť hlboká, takže výber návrhov, o ktorých si myslíme, že sú tým najlepším v predaji, nebol ani zďaleka ľahký.
• Auto odhaľujú ceny nových vozidiel – víťazi
A samozrejme, úplne uznávame presne, aké dôležité je dosiahnuť správne rozhodnutia. Sme v privilegovanom nastavení, že sme úplne na prvom mieste, aby sme riadili každý nový dizajn, ktorý sa objaví, a rozumieme mnohým z vás čakať, kým sme neposkytovali naše rozhodnutie skôr, ako si vyberieme, či pridať vozidlo do vášho zoznamu úvah.
To je s veľkým dôvodom. Len v minulom roku sme do testu podrobili okolo 530 vozidiel, pričom sme v procese riadili 250 000 míľ. Takže sme nezanechali žiadny kameň, ktorý by som neobjavil, aby sme objavili krém plodiny.
To, čo bolo odstránené, keď premýšľali o podstate tohtoročných uchádzačov, je presne to, ako rýchlo sa trh s novými vozidlami napreduje, aj keď sú pred pár rokmi nemysliteľné aj lacné návrhy domácností.
Sme presvedčení, že zväzok majstrovských vozidiel, ktoré sme zostavili v 21 triedach, je najsilnejší, aký sme kedy zostavili. Rovnako ako námraza na torte? Naše vozidlo roka je skutočnou domácou hviezdou, ktorá je založená a vytvorená tu v Británii.
Ako ocenený titul sme sami – auta odhalenie bolo korunovanou mediálnou značkou roka na minulom týždni PPA Awards, Publishing Oscars – presne chápeme, aké zásadné ceny sú pri uznávaní excelentnosti v každom odvetví. Chceli by sme však pochopiť, čo veríte o našich voľbách – preto sa obráťte na sekciu komentárov nižšie.
Celá zostava ocenených víťazov v aute môžete vidieť tu odhalenie nových cien vozidiel …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *