Nový Brabus Mercedes-AMG GT S prelomí 200 mph bariéru

Mercedes môže vykazovať svoje hladké nové kupé triedy C, ako aj CABRIO S CABRIO na frankfurtskej autosalóne, avšak nemecký tuner Brabus môže vziať firmu na mimoriadne pozorovanie firmy Posilnená verzia svojho športového automobilu AMG GT S.
Ak ste jedným z (určite) ľudí, ktorí objavia spoločné 503 koní AMG GT s trochu nedostatočne, budete sa vám páčiť, čo Brabus Bundle ponúka. Nová mapovacia súprava pre ECU, ako aj zvýšený tlak na zvýšenie tlaku na 4,0-litrový V8 Twin-Turbo 4,0-litru dodáva momentu ďalších 88 koní a krútiaci moment 100 Nm.
8

Čas 0-62 mph klesá z 3,8 na 3,6 sekundy, zatiaľ čo najvyššia rýchlosť prebieha od 193 km / h do 201 mph. Power zásielka je tiež optimalizovaná novým štvorkolkovým výfukovým systémom vyrobeným z titánu a uhlíka, ktorý hodnotí o 40 percent menej ako rutinný systém.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Ale nejde iba o čistý výkon s Brabusom, pretože exteriér tiež dostáva nejaké aerodynamické a stylingové revízie. Číre potiahnuté uhlíkovými bodymi, zatiaľ čo nový kovaný krížový zliatinový štýl kolesa (20-palcový vpredu, ako aj 21 palcov vzadu) skrýva brilantne zafarbené brzdové strmene s brabus logom.
8

Vo vnútri sú okrem matných eloxovaných alebo chrómovaných hliníkových pedálov špeciálne príslušenstvo, ako sú napríklad uhlíkové dosky s vložkami z nehrdzavejúcej ocele, ako aj podsvietené logo Brabus. Nové hliníkové pádlové radiče sa tiež ponúkajú v ergonomickejšom prostredí na volante. Kožu na mieru, ako aj čalúnenie Alcantara je možné objednať, pričom na zozname výberov sa obarí na mieru na mieru.
Ceny za brabusové príslušenstvo sa ešte len musia odhaliť, ale rovnako ako väčšina ponúk ladiacej spoločnosti, aj obloha bude limitom pre tých, ktorí majú šťastie, postačujú na zaplatenie za jednu.
Páči sa vám vzhľad tohto nového Brabus AMG GT? Pochopme nás nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *