Volkswagen E-Betle, e-golf tradičné a e-safari ochranné známky naznačujú pri elektrických tradičných konverzáciách vozidiel

Volkswagen pre čerstvé názvové ochranné známky pre niekoľko tradičných modelov, avšak s predpredajom „E-“ navrhuje, aby sa navrhovala predpona „E-“. že sa môže poskytnúť požehnanie elektrickým konverziám mnohých renomovaných dizajnov z histórie značky.
Do júna aj v júli tohto roku skupina VW Group predložila žiadosti o E-Karmann, E-Kubel, E-Golf Classic, E-Betle a E-Safari.

Najlepšie elektrické vozidlá na nákup 2022

Podanie ochrannej známky samozrejme neoveruje, či sa všetky tieto návrhy vyrobia. VW tu napriek tomu stanovil precedens; V septembri 2019 sa odhaľovala ochranná známka názvu e-kaferu, ako aj na minuloročnej frankfurtskej prehliadke, bola odhalená úplne elektrická, tradičná kabritabilná chrobáka s rovnakým názvom.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

V situácii e-kaferu túto prácu nevydávajú samotní Volkswagen, avšak tradičnými odborníkmi na konverziu EV. Oficiálna divízia Volkswagen Group Elements dodáva úplne nové elektrické pohony do Eclasics. Presne rovnaká spoločnosť so sídlom hneď mimo Stuttgart vytvorila E-Bulli: zbernica Samba s nulovým výborom 1.
Obe tieto vozidlá sú vybavené bežiacim výstrojom od najnovšieho E-up. Pozostáva z elektrického motora s rozmermi 81 koní integrovaného s batériou 36,8 kWh, ktorá v situácii chrobáka umožňuje pohyb približne 124 míľ.
Okrem tradičných VW na konvekciu EV, šéfovia skupiny Volkswagen Elements predtým navrhli, že ďalšie tradičné návrhy z portfólia značiek skupiny, ako je Porsche 356, by sa mohli ponúknuť s podobnými konverziami.
Presne sa pozrite na to, ako tu prekvitá tradičné konverzie vozidiel v popularite …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *