Limited Run Aston Martin V12 Vantage S Spitfire 80 Swoops in

Aston Martin z Cambridge zaviedol obmedzené vydanie modelu V12 Vantage S. Špeciál bol vyrobený pri príležitosti 80 rokov letúna Spitfire konkurenta, ako aj prinesie kupujúcich späť 180 000 GBP. Iba osem príkladov týchto špeciálnych automobilov a nákladných automobilov sa uskutoční s úplne prvými dodávkami, ktoré sa umiestnia 18. októbra tohto roku.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie športové autá a nákladné autá v predaji práve teraz
Vizuálne je SpitFire 80 dokončený v špeciálnej farbe „Duxford Green“ so žltým prúžkom, ktorý vedie po stranách, kývne k štýlu krídla slávneho jednotlivého konkurenčného lietadla. Žlté obrysy je tiež prítomné na mriežke, ako aj na brzdových strmene, spolu s prednými uhlíkovými vláknami, ako aj zadnými difúzormi, aby sa dosiahol jedinečný vzhľad.
4

Štýl letectva pokračuje vo vnútri s logami SpitFire 80 vyšívaných na opierky hlavy, ako aj dvere ťahania v červenom „popruh“, podobne ako v prípade objavených v lietadle. Nákupcovia tiež dostanú množstvo doplnkov vrátane lietajúcej prilby Irvin a lietajúcich okuliarov pre pridanú vintage príťažlivosť.
Pod kapotou neboli vykonané žiadne úpravy, čo znamená, že je prítomný obvyklý 565 k 6,0 litra V12, ktorý je schopný 0-62 mph za silných 3,9 sekundy, ako aj maximálnu rýchlosť 205 mph.
Osem návrhov Spitfire 80 bude odovzdaných kupujúcim v slávnom múzeu IWM Duxford. Noví majitelia sa budú zaoberať dňom aktivít vrátane letového zážitku Spitfire, zážitku z jazdy obrnenými vozidlami a zážitkom z osobného múzea. Finále bude šancou otestovať limity svojich nových automobilov a nákladných automobilov pozdĺž dráhy a potom sledovať obrazovku jedného z posledných MK1 Spitfires.
Čo veríte z vydania V12 Vantage S Spitfire 80? Pochopme v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *