„Je to odstránenie, že to bolo – rovnako ako stále – rok Británie“

ako koniec roku 2017, je to odstránenie, že to bolo – rovnako ako stále – rok Británie, Briti ako Briti ako Rovnako ako britské autá. Spojené kráľovstvo opäť vyrazilo nad svoju váhu. Rovnako ako v dohode o neprekonateľnom politickom nepriateľstve voči motorickému priemyslu si Británia zachovala svoju kolosálnu rozmanitosť výrobcov. Nie je chudobné pre malé miesto, ktoré je veľmi súčasťou Európy.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Pamätajte si – nevzdávame sa nášho stavu ako poprednej európskej krajiny, jednoducho opúšťame klub. Pravda, medziročný predaj klesne. V oveľa pozitívnejšej poznámke je však fantastické vidieť, že veľa firiem efektívne predáva hybridy v Británii v roku 2017, ako aj ďalej.
• Najlepšie elektrické vozidlá v predaji
Toto vyskúšané, ako aj testované, lacná technológia teraz slúži ako zásadný zastavenie, pretože hlavný posun od tradičných spaľovacích motorov k celoelektrickým automobilom je stále roky, ak nie desaťročia, pre väčšinu spotrebiteľov stojí svoju vlastnú hotovosť.
To bol tiež rok, v ktorom sa jlr ukázal správne. Okrem zhromažďovania požadovaného svetového vozidla roka, ako aj gongy svetových vozidiel pre F-Pace, nás JLR požehnal renomovaným úplne novým objavom, ako aj úžasným Velarom, okrem otvárania kníh o kníh All-Electric i-Pace a PHEV Variety Rovers. JLR je najväčší britský výrobca automobilov, ako aj chuť mesiaca, rok, desaťročie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *