„Keď sme sa skončili viac spoliehaním sa na elektrinu, pridelenie to môže byť potrebné“

, keď hovorím priamo tu o Electric Six, nehovorím o svojej obľúbenej disco-punkovej kapele. Nie, elektrické šesť, ktoré mám na mysli, sú problémy súvisiace s elektrickým autom, ktoré ma niekedy prenasledujú.
Sú to: výpadky energie; Neobchodne vysoké maloobchodné náklady na EV; rozmanitosť, ako aj rozmanitá úzkosť; buchnuté nedostatočné investície do nabíjania infraštruktúry; bežne ignorované (aj keď nie Auto Express) človeka, environmentálne a výrobné náklady EV Tech, ako aj mŕtve batérie; ako aj postupy testovania WLTP, ako aj citované odrody, ktoré môžu byť stále široké.

„Ako sa vyrovná Národná mriežka, keď sú pripojené milióny EV?“

Úplne prvá z mojich elektrických šiestich obáv – progresívne typické zníženie energie – je v niektorých aspektoch, ktoré sa obávajú najmenej, pretože takéto výpadky neobťažujú jednotlivcov Leccy každý deň. Alebo aspoň tomu som veril pred svojím pracovným týždňom, ktorý sa začína v pondelok 14. júna. Bol som v štúdiu domácej kancelárie pre jednu z mojich rutiny (robím ich od roku 1985) BBC Radio Slots od poludnia do 13:00. Väčšina volajúcich mala obavy týkajúce sa EV, ako aj o radosti, frustráciách a nákladoch na all-in na riadenie a nabíjanie. Stredná veta, ako aj stredný program, bol som úplne prerušený. Dôvod? Výpadok napájania, ktorý ma vinník – britské energetické siete – chladne, ako aj neaplikovane zaistil textom, bol „neplánovaný“ a „neočakávaný“. UKPN uviedla, že „nechápem, že sa to vyskytne, takže poskytnutie predchádzajúceho oznámenia nebolo možné“.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *