Cena Nissan X-Trail Ceny s novou možnosťou motora 1,6 Dig-T

Nissan’s X-Trail Compact SUV sa stala nákladovo efektívnejšou vďaka pridaniu nového benzínového motora na základnej úrovni. Odštartovanie od 21 995 GBP, X-Trail s novým preplňovaným 1,6-litrovým jednotkou DIG-T 163 je 1 460 GBP lacnejšie ako predtým. Automobil je ponúkaný na objednávku teraz na dodávky v auguste.
Nový štvorvalcový motor je ten istý, ktorý sa nachádza v menšom Qashqai, ktorý produkuje krútiaci moment 161 koní a 240 Nm. Napriek extra kerbweight X-Trail v porovnaní s tým je stále schopný 0-62 mph za 9,7 sekundy, ako aj najvyššiu rýchlosť 124 mph. Hranica paliva je až 45,6 mpg kombinovaná (ale znížená na 44,1 mpg s N-TEC a Tekna Spec), zatiaľ čo emisie CO2 sú až 145 g/km.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Sedí vedľa jediného iného motora v rozsahu X-Trail, naftu 1,6 DCI. DIG-T je však ponúkaný iba vo formáte pohonu dvoch kolies, ako aj šesťstupňová manuálna prevodovka je jedinou voľbou prevodovky ponúkanej pri štarte. Štart/Stop je štandardne, zatiaľ čo nový benzínový motor je ponúkaný v celom rozsahu X-Trail, čím sa zvýši na 28 145 GBP pre špičkovú Tekna Trim.
Prečítajte si našu hĺbkovú recenziu nového Nissan X-Trail …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *