BMW X2 M MESH Edition v predaji, ktorá je teraz cena od 34 510 GBP

Nová edícia BMW X2 M MESH je k dispozícii na nákup teraz vo Veľkej Británii, pričom ceny začínajú od 34 510 GBP. Špeciálna edícia SUV je založená na variante X2 M Sport X, má však množstvo vylepšení stylingov a opätovného interiéru. Očakáva sa, že prvé dodávky dorazia v marci tohto roku.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Kozmetické revízie v porovnaní s konvenčnými BMW X2 zahŕňajú novú mriežku chladiča siete, obklopovanie čierneho okna, návrhy výfukových plynov z čierneho chrómu a súbor 19-palcových aerodynamických zliatinových kolies-hoci súbor 20-palcových zliatin možno špekulovať ako voliteľná extra. Kupujúci tiež dostanú „X2“ značkové kalužové osvetlenie a obklopuje dvojicu zrkadla čiernych dverí.

Najlepšie malé SUV a crossovery v predaji 2020

Karoséria edície X2 M Mesh je maľovaná v Brooklyn Grey Metallic, zatiaľ čo plášť na bočných sukniach, dvere a oblúkoch kolies je dokončený v zreteľnej mrazenej čiernej hnedej kovovej farbe. Plutvy na aerodynamických zliatinových kolesách BMW sú tiež dokončené v lesklej čiernej farbe. Kupujúci vo Veľkej Británii nebude poskytnutý balík obtisky BMW Lairy Orange, ktorý sa zobrazuje na obrázkoch.
Vo vnútri kupujúci dostanú kožený volant značky M-Sport, nejaké hliníkové čalúnenie pre prístrojovú dosku, zreteľné depútové dosky a čerstvú sadu podlahových rohoží s pomarančovým potrubím. Spoločnosť BMW tiež stiahol športové sedadlá X2 v čiernom koženom čalúnení a kontrastné šedé šitie.
20

Existuje niekoľko voliteľných doplnkov, z ktorých si môžete vybrať, napríklad adaptívne LED svetlomety, panoramatické sklenené strešné okno a bezdrôtová nabíjacia podložka pre smartfóny. Kupujúci môžu mať tiež väčšiu 5,7-palcovú obrazovku pre klaster rozchodu, spolu s displejom hlavy a buď 8,8-palcový alebo 10,25-palcový infotainmentový systém.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *