Nový rok 2017 Audi A5 Cabriolet: Náklady, ako aj odhalené špecifikácie

Audi odhalili náklady na UK, ako aj špecifikácie pre nový A5 Cabriolet, posledný člen novej rodiny A5. Kúpna kniha je teraz otvorená, s úplne prvými dodávkami usporiadanými na apríl. Náklady sa začnú na 35 235 GBP.
Nový A5 Cabriolet debutoval na minuloročnej LA Motor Show a pripojil sa k Coupe A5 Coupe, ako aj 5-dverový A5 Sportback. Rovnako sme to riadili prvýkrát, v predvečer začínajúceho predaja.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Nový rok 2017 Audi A5 Cabriolet Review
Štýl sofistikovaného kabriolie je v súlade s predvídateľnými témami Audi so silnou líniou nosenia, ako aj strmým uhryznutým uhlom zadného okna zdvihnutý z kupé spolu s mriežkou ochrannej známky Audi, ako aj so súčasnými svetlometmi LED podpisov. Krátke predné aj zadné previsy mu poskytujú štýlový postoj a zároveň maximalizujú plochu v interiéri so štyrmi sedadlami. Nový Audi A5 Cabriolet je dlhý 4 673 mm dlhší ako predchádzajúci model.
• Najlepšie konvertibilné, aby sa dostali teraz
Bežná akustická strešná strecha môže sa okamžite zložiť pri ťahaní jedného spínača za 15 sekúnd. Ak sa nebesia otvoria, bude trvať 18 sekúnd, kým sa opäť uzavrie, ale ktorákoľvek operácia sa dá vykonať rýchlosťou až 31 mph. Pre kabriolet, aby sa zlepšila bezpečnosť, boli zriadené obruče roloverov, ako aj bočné airbagy s okamžitým predĺžením hliníkových profilov.
Audi A5 Cabriolet: podvozok, motory a ceny
A5 Cabriolet si požičiava súčasný systém nezávislého odvruženia s piatimi linkami z kupé A5, pričom adaptívne tlmiče ponúkajú ako voľba, ktorá sa má začleniť do systému Drive Choice. Rovnaké nastavenie elektromechanického posilňovača riadenia sa tiež privádza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *