Nový facelift Suzuki ignis vystavený vylepšeným hybridným hnacím motorom

Suzuki facelifoval svoj crossover Ignis za rok 2020, čím pridal hrsť kozmetických vylepšení, niektoré ďalšie inovácie, ako aj vylepšenú verziu hybridnej hnacej jednotky 1,2 litra CAR. Revidovaný dizajn je teraz v predaji v Spojenom kráľovstve, pričom náklady začínajú od 12 499 GBP.
Exteriérové ​​revízie oproti odchádzajúcemu Suzuki Ignis zahŕňajú novú mriežku päť barov, upravené predné aj zadné nárazníky, ako aj nové šmykové doštičky. Kupujúci majú tiež možnosť dokončiť tri nové farby – karavan slonovinová perla kovová, rush žltá kovová, ako aj ťažká khaki Pearl Metallic.

Najlepšie malé SUV a crossovery v predaji 2020

Vo vnútri kupujúci dostanú nový digitálny prístrojový klaster s čiernym aj bielym priestorom, ako aj s ďalšími dvoma vnútornými farbami obloženia – LaZuli Stredne modrá perla a stredne šedá kovová. Rovnako ako odchádzajúci model, aj v strede pomlčky je aj sedempalcový informačný systém.
6

Suzuki tiež upravil 1,2-litrový štvorvalcový benzínový motor vozidla a pridal nový systém vstrekovania paliva, nový variabilný systém načasovania ventilu, variabilné olejové čerpadlo s posunom, ako aj elektrické piestové trysky-to všetko, z ktorých všetky štáty Suzuki majú úžitok Účinnosť motora. Výkon a figúrky krútiaceho momentu stoja pri 82 koní a 107 nm.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Aktualizácie sa tiež rozšírili do hybridného systému Ignis. Táto inovácia je základná v celom rozsahu Crossover s revíziami vrátane balenie batérií s väčšou kapacitou, ako aj vylepšeného štartéra poháňaného pásu, ktorý štáty Suzuki ponúkajú palivovú ekonomickú klimatickú hodnotu 55,7 MPG, ako aj emisie CO2 114G 114G. /km.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *