GAC Enverge Chinese SUV Idea predstavený na Detroit Motor Show

Čínsky výrobca Guangzhou Automobile Group (GAC) odhalil Enverge, elektrický Idea Crossover SUV, na tohtoročnej Detroit Motor Show. Enverge sa uvádza v zobrazení budúceho výrobného dizajnu pre severoamerický trh.
GAC Enverge je zameraná na „mladých spotrebiteľov“, ako aj na starostlivosť o svoj cieľový trh so silným stylingom, ako aj funkcie, ako sú nožnice, ako aj na úplný nedostatok bočných okien, aj keď presne to, do akej miery je tento štýl pre akýkoľvek. Typ produkčnej verzie zostáva vidieť.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Všetky najnovšie z Detroit Motor Show 2018
Štýl podobný Svelte Coupe je plný uhlových tvarov, ako aj záhyby, ako aj jeho aspekty vyzerajú neochvejne podobne ako vozidlo Lexus LF-1, ktoré je neobmedzené, podobne vystavené v Detroite.
7

Karoséria Gac Enverge obklopuje rozloženie 2+2. Dve dvere poskytujú prístup k štyrom sedadlám vo vnútri, čo značka nazýva „plávajúca oblasť“ ovplyvnená interiér. Štýl kabíny je vybavený vodorovnou obrazovkou, ako aj inováciou VR, ale najneobvyklejšou funkciou je zasklenie alebo jeho nedostatok.
Strieborné lakovanie sa objavuje tam, kde by boli bočné okná tradične, čo predstavuje myšlienku mimoriadne neortodoxný vzhľad. Ak sa chcete obísť nedostatok bočného skla, ako aj s viditeľnosťou, boli nainštalované fotoaparáty smerujúce dozadu v mieste krídlových zrkadiel.
Enverge je vyvinutý na úplne novej platforme EV spoločnosti GAC a je poháňaná batériou 71 kWh, ktorá poskytuje malý crossover s rozmermi viac ako 370 míľ. Rýchle nabíjanie sa ponúka, pričom spoločnosť Enverge trvá iba 10 minút, aby sa poplatok zvýšil 240 míľ.
Chceli by ste vidieť produkčnú verziu GAC Enverge do Veľkej Británie? Pochopme nás nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *