Nová edícia Toyota Gr supra Jarama RaceTrack Edition

Toto je edícia Toyota Gr Supra Jarama Racetrack Edition. Je to limitovaná verzia vlajkového športového automobilu japonskej značky, ktorá je pomenovaná po španielskej dostihovej dráhe, kde bol model prvýkrát predstavený európskym médiám už v roku 2019.
Ceny za špeciálnu edíciu GR supra Jarama Racetrack sa ešte musia potvrdiť, hoci Toyota uviedla, že do Veľkej Británie sa dostane iba 30 príkladov.

Najlepšie štvor sedadlové športové autá na kúpu 2022

Vylepšenia Toyota na štandardnej supre sú predovšetkým kozmetické, obmedzené na čerstvú sadu matných čiernych 19-palcových kovaných zliatinových kolies, jedinečného horizontu modrého farby a nového červenolapovaného štvorplieta brzdového brzdového strmeňa s 348 mm vetranými prednými diskami.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Je to rovnaký príbeh vo vnútri, pričom vyhrievané športové sedadlá sa upravujú v čiernej Alcantare s modrým šitím a vložkou uhlíkových vlákien pre prístrojovú dosku, ktorá obsahuje obrys okruhu Jarama a konkrétne číslo zostavenia vozidla.
Štandardné vybavenie obsahuje 10-reproduktorové stereo, klimatické ovládanie, klaster digitálneho prístroja a 8,8-palcovú infotainmentovú obrazovku so Sat-Nav, Apple CarPlay a Android Auto.
Existuje tiež veľa bezpečnostných zariadení, so štandardom je zahrnutý aj balík spoločnosti Toyota Safety+. Zahŕňa systém predbežného korenia s detekciou chodcov a cyklistov, adaptívnym tempomatu, asistenciou na udržiavanie jazdných pruhov, adaptívnym asistentom hlavného lúča a systémom rozpoznávania cestných znakov.
Vydanie Supra Jarama RaceTrack je poháňané rovnakým 3,0-litrovým turbo motorom ako štandardný Supra 3.0. Generuje krútiaci moment 335 koní a krútiaci moment 500 Nm, ktorý podľa Toyota stačí na čas 0-62 mph 4,3 sekundy. Výkon sa odosiela na zadné kolesá pomocou osemstupňovej automatickej prevodovky.
Teraz si prečítajte všetky najnovšie správy o pripravovanom kompaktnom elektrickom SUV spoločnosti Toyota…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *