Revidovaný rok 2020 Lexus LC odhalil

Lexus vydala aktualizovanú verziu LC Coupe za rok 2020. Zmeny zahŕňajú revízie odpruženia na vylepšenie zážitku z jazdy súpera BMW série 8, plus vylepšenia systému infotainment vo vnútri.
Z hľadiska dizajnu sa málo zmenilo, ale z ktorých si môžete vybrať z dvoch nových farieb farieb (jedna z nich, Terrane Khaki, bola predtým vyhradená pre LC Limited Edition vydanú v polovici roku 2019) a nový dizajn 20-palcových 20 palcov Zliatinové kolesá. Ponúkajú sa väčšie 21 -palcové nútené zliatiny – jedna z niekoľkých oblastí, v ktorých sa inžinieri spoločnosti Lexus pokúsili vyhodiť neosprugovú hmotu.

Top 10 najlepších športových automobilov 2022

Spodné zavesené ramená sú teraz hliníkové, zatiaľ čo duté protivnotné tyče a silnejšie, ľahšie pružiny cievok znamenajú, že z nasadenia odpruženia boli vyliahnuté viac ako 10 kg. Zadné tyče proti valcov sú tuhšie ako predtým, aby sa zlepšili odbočenie, zatiaľ čo revízie na zastávky na hrbole a väčšie cestovanie za tlmiče, hovorí Lexus, tiež zlepšiť pohodlie.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Ďalšie vylepšenia zážitku z jazdy pochádzajú zo softvérových vylepšení. Active Cornering Assist je Lexusov veking momentu; Systém brzdí vnútorné koleso, keď sa premení na roh, aby pomohla zaostriť reakcie a zvýšiť bočné priľnavosť. Systémy riadenia riadenia riadenia a riadenia zadných kolies boli tiež prekalibrované, aby sa dopĺňali zvyšky zmien.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *