Ďalší Audi A8 nastavený na to, aby sa dostal do All-Electric

Audi, uvažuje o revolúcii v nasledujúcom luxusnom salóne A8 tým, že ho poskytne výlučne s plne elektrickým výkonom. Predseda predstavenstva Audi Bran Schot oznámil plán na výročnom valnom zhromaždení značky.
Schot povedal: „Ďalšia generácia Audi A8 by mohla byť dobre elektrická. To ešte nebolo vybrané, ale dokážem na to dobre myslieť. Uvažujeme o revolúcii v špičkovej triede s úplne novým konceptom pre A8. “
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie luxusné automobily v predaji
Táto revolúcia v luxusnom segmente naznačuje, že porazí Mercedes a BMW na úder, keď sa týka budovania limuzíny s nulovými emisiami a ponúkne kupujúcim alternatívu k modelu Tesla S.
Tichý, hladký beh elektrických motorov by bol optimálnym zápasom pre luxusný salón a E-tron SUV značky sa už ukázal ako vynikajúce vylepšenie. Či už zdieľa, že elektrická hnacia jednotka spoločnosti CAR zostáva vidieť: E-Tron používa dvojmotorovú zostavu spárovanú s batériou 95 kWh, zatiaľ čo jej 5,7-sekundový čas 0-62 mph sa celkom elegantne zarovná s výkonom poskytovaným existujúcimi naftami A8S . Zariadenie rýchleho nabíjania E-Tron s 150 kW naznačuje, že doplnenie batérie od nuly na 80 % trvá približne 30 minút.
Potenciálne premiestnenie A8 do elektrickej energie je v súlade s cieľom Schot pre Audi „nastaviť tempo pre e-mobility vhodnú na každodenné použitie“. Mali by sa na batériu A8 GO, bude to jeden z 20 elektrických Audis, ktorý je splatný do predaja do roku 2025. Päť z nich je splatných do roku 2020.
Súčasný A8 je vybavený dvoma plug-in hybridnými modelmi. A8 55 TFSI E a 60 TFSI E ponúkajú 357 koní a 456 koní a rozsah EV približne 25 míľ od batérie 14,1 kWh.
Myslíte si, že luxusné modely by mali byť celoelektrické? Dajte nám vedieť svoje myšlienky nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *