Nový balík BBR Mazda MX-5 Very 225 Balíček dodáva extra energiu za 3,5 000 GBP

BBR, britský špecialista na ladenie Mazda, spustil novú ladiacu súpravu pre Mazda MX-5 tretej generácie. Nazýva sa to veľmi 225 balíček – a spoločnosť tvrdí, že zvýši výstup automobilu na 224 koní.
Ceny začínajú na 3 495 GBP za komponenty Just The Just the Components a stúpajú na 4 295 GBP za inštaláciu v jazde a výsluch v ústredí spoločnosti v Brackley.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Recenzia BBR Mazda MX-5
Balík veľmi 225 je kompatibilný so všetkými 2,0-litrovými mazdami MX-5 treťou generáciou-a BBR tvrdí, že aktualizácia zlepšuje výkon motora o 67 koní a 49 NM krútiaceho momentu, pričom maximálny výstup na 224 koní a 236nm.
Na rozdiel od niektorých výkonnostných balíkov-napríklad upgrade MK7 MK7 MK7 GLI-BBR sa spoliehala skôr na dobrú staromódnu dynamiku toku ako na turbodúchadlo, aby sa zlepšil výkon. Ich systém teda dodáva menej reštriktívne štvorvinuté výfukové potrubie, čerstvý pár výfukových hriadeľov a nové sacie potrubie s individuálnymi telesami škrtiacej klapky 45 mm.
K dispozícii je tiež nová palivová koľajnica spolu so sadou nových vstrekovačov a čerstvou mapou pre ECU vozidla na správu vylepšení – zatiaľ čo vylepšený penový vzduchový filter je voliteľne k dispozícii pre ďalších 65 GBP. BBR tiež hovorí, že balenie môže byť vybavené nulovými úpravami tela, vďaka čomu je aktualizácia úplne reverzibilná.
Spoločnosť BBR vám tiež predá iba prívodný rozdeľovač za 1 795 GBP – zatiaľ čo majitelia starého firmy Starého 200 balíkov môžu upgradovať na model veľmi 225 za 2 495 GBP. Kupujúci, ktorí si vyberajú celý balík, tiež získajú niekoľko kozmetických vylepšení, vrátane pár 3,5-palcových priemeru BBR značky BBR a súbor odznakov pre predné krídla MX-5 a viečko zavádzania.
Ste v pokušení najnovším ladiacim balíkom spoločnosti BBR? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *