Mansory zmení svoje tunerové umenie na Ferrari 488 Spider, ako aj oveľa viac v Ženeve

Mansory, odhalil osem nových vozidiel na Geneva Motor Show v citácii, aby vytvoril maximálny záujem so svojím silným štýlom, ako aj nadšením interiérového dizajnu. .
Pravdepodobne najvýraznejším v zostave je 4xx Siracusa Spider, ktorý začal život ako pavúk Ferrari 488 predtým, ako podstúpil chirurgické ošetrenie v rukách nemeckých tunerov.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Vonkajšia karoséria bola úplne prepracovaná na oveľa agresívnejší vzhľad – základný mansorný štýl – zatiaľ čo motor, kolesá a kabína boli vylepšené, aby poskytovali zisky z hľadiska výkonu, ako aj z estetiky.
27
O našej reklame na túto reklamu

3,9-litrový V8 v 4xx bol vybavený novým administratívnym systémom pre optimalizovaný výkon, ktorý vytiahol ďalších 118 koní z motora pre najvyššiu hodnotu 779 koní.
V kombinácii s prispôsobeným výfukovým systémom 4xx produkuje krútiaci moment 870 Nm pri 3 000 ot./min., Ako aj je schopný urobiť 0-62 mph o celú desatinu rýchlejšie ako pôvodná verzia Ferrari za 2,9 sekundy. Nie je prekvapením, že najvyššia rýchlosť je tiež vyššia a vyšplhá sa z 205 mph na 212 mph.
• Ultimate Guide to Geneva Motor Show
Medzi ďalšie vozidlá vychádzajúce z Mansory’s Lair In Time for the Geneva Motor Show patrí Maserati Levante, Mercedes-Benz G500 4×4², Mercedes-Benz v triede V, Porsche Panamera, Rolls Royce Dawn, ako aj čierne vydania Mercedes S-Class Class Cabrio ako aj Bentley Bentayga.
A hoci boli všetci vystavení značným otrasom zvonku, je to vnútorná časť, kde je zrejmá technika Mansory’s Rovadrstvá.
27

Ak Rolls Royce Dawn už nebol elegantný, bavorský ladiaci odev sľubuje, že to urobí tak s možnosťou vyčisteného hliníka, uhlíkového vlákna, burlového dreva alebo extrémne lešteného klavírneho laku, ktorý miluje prístrojovú dosku.
Medzitým v G500 4×4² sa kabína pozostáva z „trblietavých hviezd“, ktorých farba, ako aj intenzita, je možné zvládnuť stlačením tlačidla. Zmyslom tejto funkcie nie je presne jasná, zdá sa však, že je elegantná a s najväčšou pravdepodobnosťou vzrušuje vašich priateľov.
Spoločnosť Mansory tiež veľa neuviedla o cenách, čo nie je neobvyklé za predpokladu, že každá špičková úprava pridá do týchto automobilov s vysokou cenou vytrvalý kus peňazí. Pre nás 99 percent však aspoň fascinujú, aby sa pozreli na …

Ktoré z týchto vozidiel by ste dostali, keby ste mali peniaze? Urobte si výber a opíšte, prečo v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *