Osviežený Land Rover Discovery Sport získa novú techniku ​​na rok 2017

The Land Rover Discovery Sport získava čerstvé infotainment a technológiu v aute v rámci moderného modelu 2017, ktorý je teraz v predaji za rovnakú počiatočnú cenu GBP 31 095.
Väčšina vylepšení prichádza v kabíne Disco Sport. Teraz bude ponúkaný s voliteľným Incontrol Touch Pro, aktualizovaným infotainmentovým systémom, ktorý získa 10,2-palcový dotykový displej s hustotou pixelov ako konvenčné nastavenie 8,0 palca pre jasnejší displej. Rozhranie na najnovšom systéme Jaguar Land Rover je navrhnuté tak, aby replikoval ovládacie prvky smartfónov, pričom používatelia posúvajú prstom medzi funkciami a priblíženia sa priblížia mapy.
5
O našej reklame na túto reklamu

The Discovery Sport tiež získa dlaždicu, ktorá používa malé značky Bluetooth na každodenných položkách – napríklad kľúče, peňaženky a telefóny – na zistenie, či používateľ má všetko, čo potrebuje, skôr ako začne svoju cestu, a varuje ich, ak im hrozí nebezpečenstvo nechať niečo pozadu.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie 4×4 a SUV
Softvér sa prevádzkuje prostredníctvom dotykovej obrazovky vozidla, ale na sledovanie používa aplikáciu v aplikácii Android a Apple Smartphones. Land Rover tvrdí, že priemerný človek trávi 15 minút denne hľadaním stratených predmetov – a že Discovery Sport je prvý automobil, ktorý ponúka pripojenie dlaždíc.
5

Okrem vylepšení v aute dostáva Discovery Sport čerstvé bezpečnostné prvky; Systém detekcie ospalosti sa teraz stane štandardom, spolu s inteligentným obmedzovacím obmedzením rýchlosti, ktorý číta značky cestnej premávky a vyzve vodiča, aby prijal akúkoľvek zmenu v rýchlostnom limite a techniku ​​odchodu z jazdných pruhov založených na fotoaparát pruh.
• Ultimate Infotainment Test: Najlepšie zábavné systémy v aute
Exteriérové ​​štýlové režimy zahŕňajú grafitové balenie, ktoré prináša tmavý farebný spínač Atlas na mriežke, skript kapote a bočné prieduchy, šedú kontrastnú strechu a čiapky čierneho bočného zrkadla. Je k dispozícii ako voľba na vydaniach SE a SE Tech a zahŕňa aj nový dizajn 19-palcových zliatinových kolies.
Nakoniec sú tu štyri nové farby tela – kremíkové striebro, farallon čierna, karpatská šedá a Aruba. Aktualizovaný Discovery Sport je teraz v predaji; Počiatočná cena rozsahu zostáva nezmenená na 31 095 GBP.

Čo si myslíte o nových aktualizáciách Disco Sport? Zanechajte nám komentár nižšie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *