Limited Run Toyota GT86 Orange Edition Kicks-off New Club Series Designs

Toyota odhalila nové športové vozidlo s obmedzeným vydaním GT86, čo je úplne prvý dizajn v novej sérii špeciálnej edície, ktorá sa chápe ako klubová séria.
Specia Edition Edition sa nazýva GT86 Orange Edition, vozidlá Special Edition sa čerpá z exteriérových detailov na mieru, ako aj povrchových úprav, plus nové vnútorné obloženie, ako aj vysoký stupeň bežného vybavenia.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie športové autá a nákladné autá na nákup
Nie je prekvapením, že oranžové vydanie GT86 pokryje pokrytie v zreteľnom odtieni jasne oranžovej farby. Nadpisová solárna oranžová lak, ktorá prepožičiava svoj názov automobilom a nákladným vozidlom, sa vyrába pomocou troch samostatných vrstiev.
10

Popri jasnej oranžovej farbe sú niektoré vonkajšie dotyky natreté v kontrastnej čiernej farbe. Zadný spojler pera, ako aj kryty dverí zrkadla sú dokončené čierne, spolu so 17-palcovými zliatinovými kolesami.
V kabíne sú sedadlá čalúnené čiernou kožou, ako aj Alcantarou, a sú vyvážené kontrastným oranžovým šitím. Infotainment dotykový dotykový displej spoločnosti Toyota Touch 2 je bežný a je spojený s DAB a Bluetooth. Súčasťou zväzku sú aj vyhrievané predné sedadlá, ako aj hliníkové športové pedále.
10

Pod kožou je typický 2,0-litrový štvorvalcový motor boxeru, ktorý zakladá 197 koní.
Nová klubová séria GT86 Orange Edition je teraz v predaji vo Veľkej Británii. Náklady začínajú na 28 800 GBP pre autá a nákladné auto so šesťstupňovou prevodovkou príručky, zatiaľ čo 30 270 GBP bude kupujúcim webom automatickú verziu.
Láka vás vydanie Toyota GT86 Orange? Pochopte nám nižšie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *