Nový Renault Espace MPV špehoval Sportier vzhľad

Renault začal testovať úplne nový espace a pod kamuflážou môžete vidieť odvážny dizajn inšpirovaný koncepčnými automobilmi R-Space a Initiate Paris Concept. Dizajnoví šéfovia chceli odstúpiť od boxy, vzpriameného dizajnu súčasného automobilu a úzke sklo a zhasnuté čelné sklo jej dodávajú oveľa viac športového profilu.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Najaktuálnejšou informáciou je, že nový Espace sa nebude predávať vo Veľkej Británii, keď bol vyradený zo zostavy Renault spolu s Koleos, Laguna, Wind a Modus. Očakávame však debut na Paris Motor Show v októbri pre nový model, predtým, ako sa predaj začne krátko nato.
Nový Espace sa tiež stane prvým modelom, ktorý debutuje v luxusnej úrovni luxusného iniciálu v Paríži Renault-je to trochu ako značka spoločnosti Ford’s Vignale, ale francúzsky výrobca sa sústredí skôr na dizajn, materiály a kvalitu ako zákaznícky servis.
• Najnovšie správy Renault Automobile
Clio tiež získa v roku 2015 verziu Inicite Paris, ale nebude sa používať aj vo Veľkej Británii. Ken Ramirez, britský šéf v Renault povedal: Stále budujeme značku Renault [po osi niekoľkých modelov v roku 2011]. Je to pre nás príliš skoro. Clio je sama osebe úžasnou hodnotou, a to by oslabilo správu.
Pod ním bude Espace ďalšia generácia použitá novú modulárnu platformu CFM1, ktorá sa považuje za dostatočne univerzálnu na to, aby podporila modely tak malú ako budúca Megane. Bude sa používať aj v rôznych produktoch Nissan v rámci aliancie Renault-Nissan.
Rovnako ako v prípade koncepcie Initiate Paris, ktorý debutoval na motorickej show vo Frankfurte v roku 2013, očakáva, že kerbweight podstatne zníži v porovnaní so súčasnou zostavou ESPACE, a zostava motora pozostáva z účinného štvorvalca benzínového benzínu a naftových turbov.
• Mercedes X triedy SUV v potrubí • Nový Vauxhall Corsa 2014 • BMW 4 Series Gran Coupe Pics, Cena and Specifs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *