Tento týždeň vydanie spoločnosti Automobile Express

v tomto týždňovom vydaní – Out 3. apríla 2013 – ponúka náš exkluzívny príbeh o ľahkej a ostrejšej novej Audi A4, pred príchodom na britské cesty budúci rok.
Máme tiež našu úplnú správu z New York Motor Show, vrátane The Range Rover Sport, New Jeep Cherokee, koncepcie Subaru WRX STI a úplne novej Kia Soul. Navyše máme oficiálne obrázky revidovaného Porsche Panamera a špionážnych záberov nového konceptu Volvo XC90 a Renault Twinfun.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

V jednotkách sme boli za volantom nového Lexusu prvýkrát, ako aj Porsche Cayman, Mercedes ‘facelifted E-trieda E a očarujúce Peugeot 208 XY.
Náš tím na cestách postavil Fiat 500L proti dvom super veľkým súperom, malým krajanom a Nissanom Qashqai. Naše dlhodobé aktualizácie sa rozlúčili s oslnivou Mazda CX-5, zatiaľ čo všetky vaše bežné recenzie produktov, sprievodcovia a listy kupujúceho sú tiež zahrnuté.
Vydanie 1 262 je k dispozícii na získanie teraz, ceny za 2,95 GBP. Prípadne si môžete vyžiadať šesť problémov za 1 GBP a nechať časopis doručiť priamo k vašim dverám každý týždeň, stiahnite si našu novú edíciu iPad alebo jednoducho hovoriť so svojimi miestnymi spravodajcami, aby ste si zakúpili kópiu bez ďalších nákladov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *