Facelifted Seat Arona sa predáva s cenami od 19 260 GBP

Facelifted Seat Arona je k dispozícii na objednávku vo Veľkej Británii, cena od 19 260 GBP. Najmenší crossover v španielskej značke dostáva niektoré drsné vylepšenia exteriérov a prepracovaný interiér s cieľom udržať ho konkurencieschopný proti konkurenčným malým SUV, ako je revidovaná Hyundai Kona.
Aktualizovaná zostava sedadla Arona je rozdelená do šiestich úrovní lemovania. Existujú technologické modely SE a SE na základnej úrovni; Športové varianty FR a FR Sport a špecifikácie Xperience a Xperience Lux zamerané na pohodlie.

Top 10 najlepších malých SUV a crossover automobilov na kúpu 2022

ZDROJE je základné sedadlo Arona SE s 17-palcovými zliatinovými kolesami, svetlometmi LED, elektricky nastaviteľnými zrkadlami dverí, spojlerom zadných dverí a bezpečnostným zariadením, ako sú autonómne núdzové brzdenie, tempomatov a pomocné pruhy. Kupujúci tiež dostávajú kovovú farbu a kontrastnú čiernu strechu.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Vo vnútri sa nachádza plochý športový volant, gombík z koženého prevodového stupňa, klimatizácia, automatické zrkadlo prístrojová doska.
Arona SE Technology je cena od 20 155 GBP. Ako naznačuje štítok, dodáva sa s viacerými technológiami, vrátane parkovacích snímačov zadných vozidiel, väčšieho informačného systému 9,2 palca a 12-mesačného predplatného na vstavané informácie o živej prevádzke spoločnosti SEAT, aktualizácie mapy a lokalita benzínovej stanice.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *