Frankfurt Motor Show 2013: Najnovšie správy, ako aj fotografie

Motorická show vo Frankfurte v roku 2013 bude mať zaujímavú kombináciu vozidiel nápadov, ako aj návrhy pripravené na výrobu, ktoré nalákajú fanúšikov vozidiel všade.
Auto odhalenie bude mať zo seriálu oddaný tím, ktorý vám prinesie všetky správy, fotografie a videá o najnovšom spustení vozidla. Záložku na túto stránku, pretože ju budeme bežne aktualizovať, keď sú oznámené nové vozidlá, ktoré sa na výstave vystavia.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Ako domová show pre nemecký priemysel vozidiel, obrovské nemecké značky vždy vo Frankfurte čerpajú niečo zvláštne.
Netrpezlivo očakávaný Audi A3 Cabriolet bude na výstave vystavený pred jeho predstavením budúcu jar. Na základe nového salónu A3, ktorý tento rok predstavuje, bude to fungovať okrem toho, že bude ponúkať vylepšenú praktickosť aj nový štýl.
BMW na výstave apeluje na zadržanie nových vozidiel. Okrem SUV X5 sa budú aktualizovať pre turné série 5, 5 sérií a 5 sérií GT. Rovnako uvidíme výrobnú verziu Supercar BMW i8 Supercar, ako aj kupé BMW 4 Series Coupe, ktoré nahradí súčasné kupé BMW série 3.
Nový Renault Megane by mohol tento rok debutovať aj na výstave Motorfurt vo Frankfurte. Vďaka svojmu novému prepracovaniu frontu to oznámi nedávny smer štýlu, ktorý Renault s novým Renault Clio, ako aj Captur.
Nový Mazda 3, súper pre VW Golf, je tiež na výstave. Bude pokračovať v pokroku spoločnosti Mazda o ultra efektívne motory, ako aj prevodovky, ako aj ľahké materiály, ktoré telefonuje s SkyActiv, ako aj už v CX-5, ako aj v Mazde 6.
Seat Leon St Estate bude tiež vo Frankfurte fungovať ako Fiat 500 XL, sedemmiestne verzia Fiat 500L, ktorej cieľom je súperiť s Ford Grand C-Max.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *