Jaguar Land Rover navrhuje, aby prijali novú stratégiu pomenovávania

Všetky vozidlá Jaguar Land Rover majú získať nové dizajnérske označenia na rýchlejšie určenie ich typov paliva a výkonov. Úpravy sa v najbližších mesiacoch zavedú vozidlami 2018 Design Year, hoci nový Variety Rover Velar už prijal nový formát.
Eagle-Eyed Auto odhalil návštevníka Don Etchells, ktorý si všimol test F-testu, ktorý odhalil svoje nové odznaky P380 AWD. P je benzín, zatiaľ čo 380 sa vzťahuje na výkon výkonu v konských sílch. Podobne bude nový 2,0-litrový štvorvalcový dizajn odznak P300.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Variety Variety Rover Velar sa začína s dieselovým modelom D180, pričom odroda Topping Design Badged P380 využíva presne ten istý 3,0-litrový motor V6 ako typ F. typu F.
Keďže Jaguar I-Pace predstavuje budúci rok, ako aj plug-in hybridné verzie Variety Rover, ako aj Variety Rover Sport odhalený na nedávnej motorickej show Frankfurt, znamená to, že pre tieto modely sa použije ďalšie označenie. Očakávajte teda, že predbežná 395 koní i-Pace bude odznak E400.
Audi tiež nedávno odhalila úpravy svojich dizajnových označení, avšak využitie nomenklatúry, ktorá je menej odstránená ako plány Jaguar Land Rover. Namiesto toho spoločnosť Audi vybrala množstvo nesúladných čísel, ktoré sa vzťahujú na výkon výkonu vozidla, ktoré sa pridajú k existujúcim označeniam motora, ako sú TFSI a TDI. Nový pomenovací systém Audi sa bude používať na rastúcu rozmanitosť hybridov spoločnosti, ako aj na nové elektrické vozidlá okrem konvenčne poháňaných modelov. Všetky nové AUDI budú fungovať z novej nomenklatúry od budúceho leta.
Čo veríte z názvu JLR Design Shift? Pochopme v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *