Facelifted Ssangyong Rexton sa predáva od 37 995 GBP

. Ssangyong Rexton dostal do roku 2021 facelift a je k dispozícii na nákup teraz vo Veľkej Británii.
Vlajková loď SSANGYONG SEATER SUV získala významnú prepravu s novou mriežkou vzhľadu, predným nárazníkom a zadným nárazníkom. Na inom mieste sa zachovali existujúce štýlové narážky, napríklad výrazný „hrb“ nad oblúkom zadných kolies – dizajn zdieľaný s menšími SUV Tivoli.

Top 10 najlepších 7-miestnych automobilov na nákup 2022

Spoločnosť Ssangyong sa rozhodla vykopať šesťstupňovú príručku a sedemstupňovú automatickú prevodovku z Mercedesu, ktorá bola poskytnutá v predpredajnom modeli v prospech nového sedemstupňového vozidla z Hyundai. Toto je jediná prevodovka poskytnutá od spustenia, bez výmeny pre starú manuálnu možnosť.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

V Rextone je teraz k dispozícii iba jeden motor – 2,2 -litrový preplňovaný nafta. Aj keď je to rovnaký základný motor, ktorý sa používa v modeli pred farebným, Power sa zvýšil z 182 koní na 199 koní a krútiaci moment teraz stojí na 441 nm. 0-62 mph sa rieši za 11,9 sekundy a Rexton dosiahne 32,9 MPG v kombinovanom cykle WLTP.
Rexton má systém pohonu štyroch kolies na čiastočný úväzok. To znamená, že napájanie sa počas normálnej jazdy odosiela na zadné kolesá, ale ak by predné kolesá mali stratiť priľnavosť, potom sa zapojí systém pohonu štyroch kolies.
12
O našej reklame na túto reklamu

Spoločnosť Ssangyong odstránila model ELX na základnej úrovni zo zostavy Rexton a nahradil ho novou Ventura-ktorá získava 18-palcové kolesá Diamond Cut zliatiny, ovládanie klímy s dvoma zónami a 12,3-palcovú digitálnu konzolu. K dispozícii je tiež osempalcový dotykový obrazovka s pripojením Apple CarPlay a Android Car.
Inovujte na úroveň najvyššej výbavy, počnúc od 40 665 GBP a získate 9,2-palcovú HD obrazovku s Tom Tom Sat-Nav, videokamerou pre zadnú prehliadku s 360-stupňovým monitorovaním a prémiou kože. Obidve verzie sa vzťahuje záruka na sedemročnú/150 000 míľ spoločnosti Ssangyong.
Pozrite sa na náš zoznam najlepších SUV v predaji tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *