Hippo, Bento, Duo a Limo – Renault Activate Design Názov Ochranné známky

Renault zaregistroval štyri ochranné známky pre svoju nedávno zavedenú značku Activate, ktorá poskytuje náznaky toho, čo bude organizovaná rôzny rozmanitosť metropolitných elektrických vozidiel nazývaná . Ochranné známky spoločnosti Renault boli určené pre Duo Activate Duo, Bento, Limo a Hippo. Očakávame, že prvý prvý skončí ako výrobná verzia prototypu EZ-1.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Táto myšlienka je 2,3 metrov dlhé, dvojmiestne elektrické vozidlo s usporiadaním sedenia 1+1, vďaka čomu je duchovným nástupcom Renault Twizy, ako aj čerstvý konkurent pre Citroen Ami v jednom páde. Prototyp má tiež sklenený vrchlík, ako je AMI.

Elektrické autá a nákladné autá Renault 5 Overené na výrobu v roku 2024

Bol obzvlášť navrhnutý na spoločné použitie, pričom vodičom boli účtované podľa počtu kilometrov, ktoré pokrývajú, alebo množstva času stráveného za volantom. Každé aktivované duo by malo tiež fungovať bez akadémie, pričom vodiči pristupujú k autám a nákladným autom prostredníctvom aplikácie pre smartfóny. Odznak Activate Duo bol tiež zaregistrovaný.
Renault uvádza, že prípadný návrh výroby sa vytvorí podľa „princípov obehovej ekonomickej klímy“, čo znamená, že bude vyrobený z 50 % recyklovaných materiálov. Na konci životnosti vozidla Renault tiež vyhlasuje, že 95 percent automobilov a nákladných vozidiel bude recyklovateľných.
Technické špecifikácie pre myšlienku EZ-1 (alebo model výroby dua) sa ešte len musia potvrdiť, hoci Renault uviedol, že EV bude využívať skôr systém na zníženie batérie, než sa spoliehať na nabíjanie infraštruktúry.
9

Renault tiež overil, že jej aktivácia pod značkou predstaví ďalšie tri modely vyvinuté na modulárnej, úplne elektrickej platforme vozidiel. Spolu s duom bude existovať zásielkové vozidlo na poslednú míľu, servis s jazdou na jazde, ako aj druhé, trochu väčšie vozidlo na zdieľanie automobilov.
Očakávame, že dodávka Carrier bude nazývaná Bento (po japonskej obedovej skrinke), zatiaľ čo služba na jazdectvo by sa mala zo zrejmých dôvodov nazývať limuzína. To len opúšťa hroch, ktorý by mohol skončiť ako druhým vozidlom na zdieľanie auta značky.
Mobilizuje sa čoskoro rozšíri na poskytovateľa mobility zameraného na mestské zameranie, zamerané na kľúčové stĺpy zdieľania automobilov, jazdy s odmeňovaním, ako aj udržateľného motorizmu. Úspech značky bude závisieť od absorpcie týchto štyroch nových modelov, ktoré spoločnosť Renault očakáva, že do roku 2030 vytvorí približne 50 percent svojich príjmov.

Mobilizuje sa zodpovedať za vytvorenie nových inovácií nabíjania, ako aj pre služby pre celú skupinu Renault. V súčasnosti firma vytvára pre zákazníkov spoločnosti Renault nabíjanie, čo im umožňuje rýchlo nájsť bod nabíjania a platiť pomocou jednej akceptovanej metódy akceptovanej v celej Európe.
Po stopách spoločnosti Tesla sa spoločnosť Activate rozšíri aj do odvetvia skladovania energie a využije recyklované batérie z elektrických vozidiel Renault.
Čo si myslíte o Renault’s Activate Spin-off Brand? Pochopte sme vašim myšlienkam v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *