Špeciálne Rolls-Royce Wraith „Inšpirované edíciami British Music“ odhalených

Rolls-Royce odhalila niektoré z áut, ktoré sa chystajú predstaviť v deviatom automobilovom behu na mieru náročné kupé, ktoré spolupracujú s legendárnymi britskými hudobníkmi, aby poverili deväť Wraith “ Inšpirované jednorazovými zberateľskými modelmi britskej hudby.
Každé auto je založené na Wraithovi „Inšpirovanom hudbe“ odhaleným v roku 2015 a ponúka náročné dizajn, ktorý oslavuje hudobnú kariéru umelcov zapojených do projektu, ktorí pracovali spolu s odborníkmi na návrh spoločnosti Rolls-Royce na základe návrhu na vytvorenie vozidiel. Autá sa budú predávať neskôr v roku 2017, pričom súčet predajnej postavy každého automobilu sa chystá na charitu podľa výberu umelca.
22

Dve z automobilov bolo uvedené v rozpore s vedúcim spevákom WHO a frontmanom Rogerom Daltreym – jedno, ktoré je poctou kapele, ktorá sa môže pochváliť množstvom ikonografie WHO, a druhá inšpirovaná ich albumom „Tommy“ z roku 1969.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Auto „Tommy“ je vybavené ručne maľovanou kapotou na napodobňovanie obalu vinylového rukávu albumu z roku 1969, zatiaľ čo ďalšie prvky umeleckých diel albumu sa nachádzajú v celom aute – napríklad Blue Trainer Line a Birds. Na hlavách sa nachádza oveľa viac dizajnérskych motívov a pieseň „Pinball Wizard“ inšpirovala výšivkovú prácu na koženom deliteľovi, ktorý oddeľuje dve zadné sedadlá.
• Najlepšie luxusné autá
Popri dvoch autách Rogera Daltreyho, Sir Ray Davies, bývalý frontman Kinks – prispel do zbierky. Texty od „Drivina“ a „Shangri-La“ sú na dverových letoch, zatiaľ čo dáždniky vo dverách sú vyryté zmenenými textami od „Sunny Popoludnie“.
22

Pieseň a producent Giles Martin’s Wraith je poctou jeho otcovi Sir George Martin, ktorý niektorí nazval „piaty Beatle“ pre jeho účasť na mnohých skorých hitoch Beatles. Názvy 30 najlepších singlov sú prešívané do vodopádu z koženého sedadla, zatiaľ čo podpis Sir George sa nachádza na opierky hlavy.
Preskúmala sa aj niekoľko nadchádzajúcich spolupráci. Wraith „Inšpirovaný britskou hudbou“ Dame Shirley Basseyho obsahuje kývnutia k trom titulným skladbám „007“, ktoré nahral waleský umelec – Diamonds sú Forever, Moonraker a Goldfinger.
Dvaja vedúci gitaristi – Francis Rossi z Status quo a Ronnie Wood z Rolling Stones – tiež pridajú do zbierky ich na mieru zarábané Wraiths.

Ako by ste navrhli svoj na mieru na mieru? Zanechajte nám komentár nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *