Verzia pre konverziu Ford Ranger Pick-up predstavená

Ford predstavila novú verziu kabíny podvozku Ranger, ktorú firmy môžu ponúknuť základ pre širokú škálu špecializovaných automobilov v budove ako Rovnako ako liečivé odvetvia. Bude ponúknuté nákup od januára budúceho roka, pričom sa očakávajú prvé dodávky, ktoré sa objavia počas jari.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Ford uvádza, že Ranger Platform Cab môže podporovať maximálnu dĺžku konverzie 2 518 mm za kabínou. To stačí pre rôzne špecializované vozidlá, ako je napríklad pick-up dropside, kamión pre sklápače a oddané autá pre pohotovostné služby, ako napríklad vozidlo na reakciu na horskú záchranu.

Najlepšie vyzdvihnuté nákladné vozidlá 2022

Rovnako ako základný Ford Ranger, aj táto verzia kabíny podvozku je poháňaná preplňovaným 2,0-litrovým štvorvalcovým dieselovým motorom, ktorý vytvára krútiaci moment 168 k a krútiaci moment 420 Nm. Systém odošle jednotku so šesťstupňovou prevodovkou príručky do mechanického systému pohonu štyroch kolies.
Ford ako taký uvádza, že kabína Ranger Chassis si zachováva rovnakú tvrdú spoľahlivosť ako základné vyzdvihnutie. Má maximálnu brzdnú vlečnú schopnosť 3 500 kg; Bude sa brodiť s 800 mm vody a vďaka jej krátkym predným, ako aj zadným previsom, vysokým zavesením, ako aj prenosovým boxom s nízkym dosahom, Ford uvádza, že tiež vykoná dobre terén.
Kupujúci môžu tiež špecifikovať rôzne voliteľné doplnky na podporu ich konverzií, ako je napríklad elektrický konektor s prívesom, palubné vysoko výkonné batérie pre elektrické náradie, ako aj rozhranie na prevádzkovanie funkcií prevedeného pick-up-napríklad neutrálny Uzamykavý spínač, ktorý sa vyhýba telu preplateného pre fungovanie, pokiaľ nie je vozidlo zaparkované, ako aj v neutrálnom.
Kvôli väčšiemu pohodliu patrí kabína Ranger Chassis Cab spadá pod „One Stop Shop Program“, ktorý kondenzuje základné náklady vozidla a náklady na konverziu na jednu platbu, namiesto toho, aby kupujúci ponechali kupujúci, aby získali svoj vlastný špecialista na konverziu. Ako ďalšia výhoda, na konverziu sa tiež vzťahuje záruka spoločnosti Ford.
Čo si myslíte z novej kabíny podvozku Ford’s Ranger? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *