„Vláda Spojeného kráľovstva musí po Brexite vytvoriť novú automobilovú spoločnosť“

Som rád, že existuje, pretože vytvára tak veľa úloh a spotrebiteľských výrobkov, ktoré zase ponúkajú slobodu pohybu ľuďom na celom svete . Ale aj ja pripúšťam, že pri kontrole čísel je výroba globálnych automobilov Bonkers.
Tento priemysel je kolosálny, vynikajúco organizovaný, vysoko efektívny a hlboko pôsobivý. Ale je tu tiež nepochopiteľne nelogická strana hry na budovanie automobilov.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Výroba automobilov vo Veľkej Británii Panyky na deviaty po sebe nasledujúci mesiac
Napríklad viem o jednej veľkej, bohatej, drsnej celej krajine priemyselnej krajiny (Čína), ktorá v minulom roku vyrábala takmer 24 miliónov vozidiel. Avšak neďaleko Číny, ďalšia veľká, bohatá, „sofistikovanejšia“ industrializovaná krajina (Austrália) nevytvorila v rovnakom období jediné auto.
Z pohľadu Číny je tento poburujúci rozdiel v poriadku. Čo si však do pekla vedúci predstavitelia služieb Aussie, pracovníci a politici myslia, že sa hrajú, pretože sa transformujú z národa, ktorý v roku 2008 v roku 2008 v roku 2008 nebudú vyrábať 300 000 automobilov? Ak miesta ako Bangladéš (24 000 vozidiel ročne), Egypt (19 500), Irán (851 000) a Pakistan (230 000) môžu zvládnuť umenie budovy automobilov, tak tiež môže Austrália.
Bývalý Soviet špecifikuje vrátane Bieloruska (10 941) Kazachstanu (30 016), Ukrajiny (5 660) a Uzbekistanu (220 667), tiež sa snažia vytvárať autá, pričom rok sa teší obrovské percentuálne zvýšenie (z nízkej základne) . Dobre, hovorím.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *