Sporty Volkswagen ‘GTX’ odznak, ktorý sa objaví na oveľa viac dizajnu elektrických identifikačných čísel

Volkswagen už škádlil druhý dizajn GTX, ktorý plánuje spustiť, potom, čo škádlil vysoko výkonnú verziu ID.5 – In Impact kupé verzia ID.4 – Počas uvedeného podujatia auta.
Ale predajný manažér spoločnosti a reklamný manažér povedal Automobile odhalil, že spoločnosť chce vyvinúť značku GTX, ako aj to, že sa „pozerá“ rýchlejšou verziou ID.3 – potenciálneho elektrického Hot Hatch.

Horúce nové Volkswagen ID.4 GTX Elektrické autá a nákladné auto v predaji teraz od 48 510 GBP

Cashouflaged ID.5 GTX sa zobrazil ako súčasť videa Expose ID.4. Zdá sa, že má podobné štýlové ošetrenie ako ID.4, s väčšími zliatinovými kolesami – rovnako ako takmer určite bude mať presne tú istú hnaciu sústavu pohonu všetkých kolies 295 koní.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Plán spoločnosti VW vyrobiť horúce ID.3, medzitým bol najprv odhalený spoločnosťou Automobile odhalenie už v roku 2019 – hoci sa uvažovalo o pravdepodobnosti, že autá a nákladné autá prinesú odznak R. Klaus Zellmer, člen predstavenstva VW pre predaj, reklamu, ako aj po predaji, uvádza, že tlakom bude založiť GTX ako štítok spolu s existujúcimi variáciami zameranými na spaľovanie, ako sú GTI a GTE.
„Chceme pokryť 70 percent nášho predaja nových automobilov v Európe do roku 2030,“ povedal Zellmer, „takže požadujeme, aby sme začali stavať nielen elektrické automobily, ale aj značku pre EV. Myslím, že najviac aspiratívnym derivátom v zostave bude GTX.
„Chceme ponúknuť výber, ako aj ponúknuť možnosť, ktorá kombinuje oveľa viac ašpiratívnejších možností jazdy – oveľa výkonnejšie dvojité motory, ktoré naznačujú pohon štyroch kolies, čo je o niečo vyššia rýchlosť. Je to pre dostupných ľudí, ktorí sú na trhu viac, ID.4, ako aj v budúcom ID.5 GTX, je ideálna skvelá voľba. “
Na otázku, či sa zvažoval ID.3 GTX, Zellmer odpovedal: „Pravidelne kontrolujeme možnosti, aby boli v súlade s tým, čo sme vykonali v minulosti. Buďte si istí, pozeráme sa na to. Doteraz však nebolo prijaté rozhodnutie. “
Teraz sme skontrolovali naše hodnotenie Common Volkswagen ID.4 tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *