Nový Lexus je odhalený

Úplne nový Lexus bol odhalený na Detroit Motor Show. Tretia generácia spoločnosti Lexus ‘BMW 3, Mercedes C-Class a Audi A4 Rival sa bude predávať vo Veľkej Británii v júni.
Už sme poháňali benzínový benzín V6, ktorý je 250 v prototypovej forme a nový je 300H hybrid, ktorý nahrádza naftu v súčasnej zostave a sľubuje emisie sub-100G/km .. Dokázali sme vidieť dizajn nového vozidla.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Nový je jasne inšpirovaný konceptom Lexus LF-CC, ktorý bol minulý rok uvedený na motorovej výstave v Paríži. Funkcie IS Nová predná mriežka vretena Lexus, ktorá sa stala dizajnérskym znakom, ktorý zdobí všetky nové modely Lexus, lemované pármi agresívnych svetlometov.
Dizajn žiarovky je výrazný, pretože denné svetlo v tvare šípky vyzerá, že je súčasťou hlavného klastra svetlometov, ale je to v skutočnosti samostatná jednotka.
V profile je nový je podstatne oveľa dramatickejší ako jeho predchodca, pričom kabína je tlačená dozadu, vzhľadom na to, kde je teraz. V kombinácii s rozsiahlym záhybom, ktorý beží z parapetu do chvostových osvetlení, je to oveľa dynamickejšie.
Vo vnútri je Lexus vybavený podobnými dizajnovými témami ako menšie CT 200H, vrátane vodorovného baru, ktorý obsahuje otvory ohrievača, ktoré prechádzajú cez palubnú dosku, veľkú stredovú konzolu a športový volant.
IS má tiež čiastočne digitálne číselníky spoločnosti Lexus, ako je supercar LFA. Stlačte tlačidlo ponuky a centrálny Speedo sa posúva doprava a odhalte vybranú ponuku v malej obrazovke TFT.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *