Špeciálna edícia Suzuki Swift Sz-L je späť

Suzuki Swift Sz-L Špeciálna edícia Tink sa opäť pridala do zostavy vozidla. Naposledy sme videli, že táto obmedzená edícia najvyššej úrovne výbavy bola v roku 2014, tentoraz však náklady klesli na 10 999 GBP za trojdverový dizajn, ako aj 11 499 GBP za päť dverí.
Stále je založená na lemovaní SZ3 v strednom rozsahu, z čoho vyplýva, že dostáva klimatizáciu, Bluetooth, port USB, ESP a sedem airbagov ako štandard. Denné svetlá LED sa tiež privádzajú, okrem 1,2-litrového benzínového motora so štyrmi valcami.
Orezanie SZ-L dodáva čierne zliatinové kolesá, spojler topánok, Sat-Nav, DAB Radio, Cruise Spravovanie a strieborné šitie pre volant a sedadlá. Existuje aj množstvo farieb farieb, ktoré je možné vybrať, vrátane nového Horizon Orange Hue.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Suzukiho 1,2-litrový dvojitý motor VVT s rozlohou 93 koní na 93 koní bude znamenať, že autá a nákladné vozidlá sa vrátia 56,5 mpg, ako aj emituje 116 g/km CO2, zatiaľ čo na 12,3 sekundy zasiahne 0-62 mph za 12,3 sekundy na jeho metóde na najvyššiu rýchlosť 103 mph.
SZ-L je postavený u mladších kupujúcich, s nízkou skupinou poistného krytia, ako aj silné ponuky PCP, vrátane výberu zaplatenia 165 GBP mesačne počas 42 mesiacov bez akéhokoľvek vkladu na zaplatenie. Požiadajte svoje obchodné zastúpenie o podrobnosti.
Ste fanúšikom Suzuki Swift? Pochopme, prečo nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *